Hakkımızda

 

Manier Tohumculuk, T.C. Tarım Bakanlığı tarafından verilen yetki ile tohumculuk alanında ıslah, ar-ge ve üretim yapma haklarına sahip bir Türk tohum şirketidir.

Tohumluk üretimlerimiz, uluslararası tohumluk kalite standartları ve T.C. Tarım Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Tohum Tescil ve Sertifikasyon standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Sebze tohumları üzerinde uzmanlaşmış olan ekibimiz özellikle Solanaceae ve Cucurbitaceae familyasına bağlı türlerde profesyonel üreticiler için ıslah ve üretim çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalarda klasik ıslah yöntemleri ve bunları destekleyen modern teknikler kullanılarak hastalıklara dayanıklı, yüksek verimli, kaliteli ve uzun ömürlü çeşitler geliştirilmektedir. Türkiye’de geniş bir satış ağına sahip olan ürünlerimizin Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’ya da önemli miktarlarda ihracatı  yapılmaktadır.

Amacımız; konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte, üreticilerimize her zaman beklediklerinden daha fazlasını verebilmektir.

Beklentileriniz bizim amacımızdır.